Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 sierpnia - bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Radio Plus Radom /REGION/Mazowsze szuka "Liderów Zmian"

Informacje z regionu

Mazowsze szuka "Liderów Zmian"

10 lipiec 2019 / Tekst

Dobra wiadomość dla beneficjentów RPO WM 2014-2020 - od dziś można zgłaszać projekty do udziału w konkursie "Lider Zmian" i powalczyć o tytuł Lidera i statuetkę wręczaną podczas uroczystej gali! Konkurs to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia.

Mazowsze szuka "Liderów Zmian"
foto; pixabay

O tytuł Lidera mogą ubiegać się samorządy, firmy, fundacje, stowarzyszenia, instytucje badawcze, instytucje kultury oraz placówki edukacyjne czy zdrowotne. Organizatorem konkursu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej, zwycięzcy wybierani będą na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym o tym do kogo trafią statuetki będą mogli zadecydować mieszkańcy. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

„Lider Zmian. Samorząd”„Lider Zmian. Firma”„Lider Zmian. Nagroda Internautów”„Lider Zmian. Nagroda specjalna” (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej)

Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub kilka projektów) do konkursu. Aby to zrobić najpóźniej do 10 sierpnia należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłać wiadomość na Facebooku.

Po ocenie zgłoszeń, wybraniu zwycięskich projektów i podliczeniu głosów internautów przyjdzie czas na ogłoszenie zwycięzców. Poznamy ich podczas jubileuszowej 10. edycji Forum Rozwoju Mazowsza – 16 października w Warszawie.

Zgłoszenia projektów przyjmowane będą do 10 sierpnia.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4