Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Mistrzostwa świata w Białobrzegach

Informacje z regionu

Mistrzostwa świata w Białobrzegach

18 październik 2018 / Tekst

Tango, salsa czy bachata... w Białobrzegach po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Świata w Tańcach Par - IDO WORLD COUPLE DANCE CHAMPIONSHIP 2018.

Mistrzostwa, które odbędą się w Białobrzegach to kontynuacja czołowej imprezy tanecznej na świecie, która po raz pierwszy jest organizowana w Polsce. Udział w niej biorą najwyższej klasy tancerze i choreografowie. Zeszłoroczne mistrzostwa, które odbyły się w Lionie we Francji zgromadziły reprezentacje kilkunastu krajów oraz ponad dwa tysiące zawodników i zawodniczek.

Podczas Mistrzostw zawodnicy będą rywalizować o tytuł Mistrza Świata w następujących tańcach: Argentine Tango, Bachata, Caribbean Show, Merengue, Salsa, Tango Salon, Tango Escenatio, Tango Milonga, Tango Vals, Disco Hustle/Fox/Swing i Special Couple Dance.

Białobrzegi realizują wydarzenie we współpracy z Polską Federacją Tańca, Starostwem Powiatowym w Białobrzegach, Akademią tańca Reliese, MGOK w Białobrzegach, a także osobami wspierającymi tworzącymi Komitet Honorowy. Jego pracami kieruje przewodniczący Komitetu - Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Medialnie imprezie patronuje Radio Plus Radom.

 Uroczysta gala mistrzostw świata odbędzie się w sobotę, 20 października o godz. 17.30 w hali sportowej przy ul. Reymonta 13 w Białobrzegach. Jednak Mistrzostwa rozpoczną się w piątek i potrwają do niedzieli.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4