Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 25 sierpnia - św. Ludwik IX, król
Radio Plus Radom /REGION/Nowa dyrektor szpitala w Pionkach

Informacje z regionu

Nowa dyrektor szpitala w Pionkach

30 maj 2019 / Tekst

Bernarda Dudek została dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach. Taką decyzję podjął Zarząd Powiatu po dwóch konkursach na to stanowisko, do których zgłaszała się tylko jedna osoba.

Konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach został ogłoszony na początku kwietnia 2019 roku. Nastąpiło to po odwołaniu z funkcji dyrektora Pana Sławomira Idzikowskiego. Pełniącą jego obowiązki została Pani Bernarda Dudek.

Wpłynęła jednak tylko jedna oferta. Zgodnie z procedurą konkursową, Zarząd Powiatu ogłosił kolejną rekrutację. Oferty można było składać do 16 maja. W ponownym konkursie również złożono jedną ofertę. Podobnie jak w pierwszym postępowaniu, znów aplikowała jedna osoba. W obu przypadkach była to Pani Bernarda Dudek.

- Komisja konkursowa nie wybrała kandydata, gdyż nie spełniono ustawowego wymogu zgłoszenia co najmniej dwóch kandydatów w naborze na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach – mówi Roman Frąk, wicestarosta radomski.

- Zgodnie z prawem, wobec powyższej sytuacji Zarząd Powiatu nawiązuje stosunek pracy lub zawiera umowę cywilnoprawną ze osobą przez siebie wskazaną po zasięgnięciu opinii Komisji Konkursowej. Taka prośba została wystosowana, a Komisja w dniu 24 maja wydała opinię pozytywną – dodaje wicestarosta.

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu, które odbyło się w dniu 28 maja 2019 roku, zdecydowano, że Pani Bernarda Dudek została powołana na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach.

Bernarda Dudek ma 45 lat, pochodzi z Warszawy. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją zarządzanie finansami przedsiębiorstw, a także studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w zakresie zamówień publicznych oraz administrowania funduszami unijnymi. Ukończyła też studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej. Jest certyfikowanym specjalistą w zakresie zamówień publicznych, ekspertem Ministerstwa Zdrowia, wieloletnim pracownikiem administracji publicznej, posiada doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami współfinansowanymi z Funduszy Europejskich, realizacji zadań dla podmiotów leczniczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Biegle zna język angielski i rosyjski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4