Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Puchary dla najlepszych

Informacje z regionu

Puchary dla najlepszych

05 grudzień 2018 / Tekst

Podsumowane zostały osiągnięcia sportowe uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Mistrzostwach Powiatu Opoczyńskiego.

Puchary dla najlepszych
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom

Osiągnięcia sportowe uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Mistrzostwach Powiatu Opoczyńskiego podsumowane zostały za rok szkolny 2017/2018.

Listy gratulacyjne i puchary zwycięskim szkołom, uczniom i trenerom wręczali: starosta opoczyński Marcin Baranowski, wicestarosta Maria Barbara Chomicz, przewodniczący rady Józef Róg oraz wiceprzewodniczący Rafał Kądziela i Sławomir Rek. Duże zainteresowanie rywalizacją sportową w powiecie i poziom tej rywalizacji chwalił starosta opoczyński Marcin Baranowski.

W rywalizacji najmłodszych, czyli w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) pierwsze miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie.

Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Opocznie, a trzecie Szkole Podstawowej nr 3 w Opocznie.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (kategoria wiekowa uczniów - rocznik 2002-2004) równych sobie nie mieli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu.

Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie, a trzecie Szkoła Podstawowa w Mniszkowie.

W Licealiadzie, czyli najstarszej kategorii wiekowej uczniów (rocznik 1998 i młodsi) triumfował Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie. W gronie wyróżnionych trenerów znalazł się m.in. Grzegorz Januszewski, nauczyciel tej szkoły.

Drugie miejsce w Licealiadzie zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie, na trzecim znalazł się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4