Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 czerwca - św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica
Radio Plus Radom /REGION/Radni z radomskiego na czele komisji sejmikowych

Informacje z regionu

Radni z radomskiego na czele komisji sejmikowych

28 listopad 2018 / Tekst

Podczas wczorajszej sesji Sejmiku Mazowieckiego radni wybrali składy komisji.Radni z subregionu radomskiego będą kierować komisjami sejmikowymi VI kadencji.

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie

Wczoraj wybrano przewodniczących i wiceprzewodniczących. Leszek Przybytniak został przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich, wiceprzewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów – Ewa Białecka, a wiceprzewodniczącym Komisji Promocji i Współpracy Międzynarodowej – Radosław Fogiel.

Wicemarszałek Rafał Rajkowski będzie zasiadał w komisjach: Budżetu i Finansów, Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Jakub Kowalski w komisjach: Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Promocji i Współpracy Międzynarodowej, Tomasz Śmietanka w komisjach: Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury i Przeciwdziałania Bezrobociu oraz Rolnictwa i Terenów Wiejskich, Agnieszka Górska w komisjach: Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Strategii Rozwoju Regionalnego i Zagospodarowania Przestrzennego, Leszek Przybytniak w komisjach: Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury i Przeciwdziałania Bezrobociu oraz Promocji i Współpracy Międzynarodowej, Ewa Białecka w komisji rewizyjnej, a Radosław Fogiel w komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich.

Składy osobowe komisji sejmikowych VI kadencji są następujące:

Komisja Budżetu i Finansów: przewodniczący - Mirosław Adam Orliński; wiceprzewodniczący - Ewa Białecka i Marcin Podsędek; członkowie - Dominika Figurska, Łukasz Gołębiowski, Michał Góras, Maciej Górski, Tomasz Kucharski, Wojciech Kudelski, Elżbieta Lanc, Janina Ewa Orzełowska, Michał Prószyński, Wiesław Raboszuk, Rafał Rajkowski, Adam Struzik, Tomasz Śmietanka, Izabela Ziątek.

Komisja Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego: przewodniczący - Krzysztof Skolimowski; wiceprzewodniczący - Rafał Romanowski i Konrad Wojnarowski; członkowie - Helena Cichocka, Artur Czapliński, Rafał Rajkowski, Adam Struzik, Tomasz Zdzikot.

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego: przewodnicząca - Jadwiga Zakrzewska; wiceprzewodniczący - Michał Góras; członkowie - Helena Cichocka, Dominika Figurska, Agnieszka Górska, Jakub Kowalski, Paweł Obermeyer, Wiesław Raboszuk, Rafał Rajkowski, Konrad Rytel, Krzysztof Skolimowski, Bożena Żelazowska.

Komisja Ochrony Środowiska: przewodniczący - Mirosław Augustyniak; wiceprzewodniczący - Bartosz Wiśniakowski i Wojciech Zabłockii; członkowie - Urszula Kierzkowska, Ewa Orzełowska, Konrad Rytel, Stefan Traczyk.

Komisja Polityki Społecznej i Prorodzinnej: przewodniczący - Piotr Kandyba; wiceprzewodniczący - Artur Czapliński i Paweł Obermayer; członkowie - Joanna Bala, Łukasz Gołębiowski, Michał Grodzki, Tomasz Kucharski, Elżbieta Lanc, Krzysztof Skolimowski.

Komisja Prawa, Samorządu, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego: przewodnicząca - Urszula Kierzkowska; wiceprzewodniczący - Adam Orliński i Tomasz Zdzikot; członkowie - Katarzyna Bornowska, Ewa Orzełowska, Marcin Podsędek, Krzysztof Żochowski.

Komisja Promocji Województwa Mazowieckiego i Współpracy Zagranicznej: przewodniczący - Bożena Żelazowska; wiceprzewodniczący - Radosław Fogiel i Bartosz Wiśniakowski; członkowie - Helena Cichocka, Jakub Kowalski, Katarzyna Lubiak, Damian Olszewski, Wioletta Paprocka, Marcin Podsędek, Leszek Przybytniak, Adam Struzik, Stefan Traczyk, Wojciech Zabłocki.

Komisja Rolnictwa i Terenów Wiejskich: przewodniczący - Leszek Przybytniak; wiceprzewodniczący - Piotr Kandyba i Rafał Romanowski; członkowie - Joanna Bala, Radosław Fogiel, Maciej Górski, Tomasz Kucharski, Wojciech Kudelski, Tomasz Śmietanka, Jadwiga Zakrzewska.

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury i Przeciwdziałania Bezrobociu: przewodniczący - Maciej Lasek; wiceprzewodniczący - Mirosław Augustyniak, Michał Prószyński i Krzysztof Strzałkowski; członkowie - Andrzej Bittel, Marcin Grabowski, Piotr Kandyba, Katarzyna Lubiak, Mirosław Milewski, Leszek Przybytniak, Konrad Rytel, Tomasz Śmietanka, Bartosz Wiśniakowski.

Komisja Strategii Rozwoju Regionalnego i Zagospodarowania Przestrzennego: przewodnicząca - Izabela Ziątek; wiceprzewodniczący - Mirosław Milewski; członkowie - Agnieszka Górska, Michał Grodzki, Maciej Lasek, Wioletta Paprocka-Ślusarska, Wiesław Raboszuk, Konrad Wojnarowski.

Komisja Zdrowia i Kultury Fizycznej: przewodniczący - Krzysztof Strzałkowski; wiceprzewodniczący - Paweł Obermeyer i Krzysztof Żochowski; członkowie - Marcin Grabowski, Elżbieta Lanc, Damian Olszewski, Wioletta Paprocka-Ślusarska, Jadwiga Zakrzewska.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: przewodnicząca - Katarzyna Anna Bornowska; wiceprzewodniczący - Andrzej Bittel i Konrad Wojnarowski; członkowie - Krzysztof Strzałkowski, Izabela Ziątek.

Komisja Rewizyjna: przewodniczący - Witold Kołodziejski, wiceprzewodniczący - Mirosław Augustyniak i Katarzyna Bornowska; członkowie - Białecka Ewa, Kierzkowska Urszula, Lasek Maciej, Żelazowska Bożena.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4