Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 25 czerwca - bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Radio Plus Radom /REGION/Sprawca wypadku usłyszał zarzuty

Informacje z regionu

Sprawca wypadku usłyszał zarzuty

18 sierpień 2016 / Tekst

Sąd aresztował na 3 miesiące podejrzanego Kewina K. pod zarzutem spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawca wypadku usłyszał zarzuty
fot. facebook.com//OSP-KSRG-Wierzbica

Przypomnijmy, do wypadku doszło w niedzielę ok godz. 23.30. - Z opisu czynu wynika, że 14 sierpnia podejrzany kierując samochodem marki osobowym marki mercedes nie dostosował prędkości i techniki jazdy do panujących warunków drogowych, w wyniku czego najechał na tył jadącego w tym samym kierunku samochodu marki mazda, doprowadzając do tego, że auto to zmieniło tor jazdy uderzając na poboczu w ogrodzenia i bramy dwóch posesji. - informuje Małgorzata Chrabąszcz - rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu. - Skutkiem wypadku kierujący mazdy doznał ciężkich obrażeń ciała, a trzech pasażerów poniosło śmierć w wyniku doznanych obrażeń. Bezpośrednio po wypadku podejrzany zbiegł z miejsca zdarzenia.

19- letni kierowca mercedesa zatrzymany został w środę, 17 sierpnia w Szydłowcu: - Został on zatrzymany ok. południa w okolicy prokuratury. Najprawdopodobniej sam chciał się udać do prokuratury, by złożyć zeznania. - poinformowała st. sierż Aleksandra Calik z Zespołu Prasowego Mazowieckiej Policji.

Mężczyzna przesłuchany został w charakterze podejrzanego. Na wniosek Prokuratora w Szydłowcu, Sąd Rejonowy aresztował podejrzanego Kewina K. pod zarzutem spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia. Wniosek Prokuratury uzasadniony został obawą ze strony podejrzanego o utrudnianie postępowania karnego.

Kewinowi K. grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Śledztwo prowadzi Prokuratura w Szydłowcu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4