Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /REGION/Szachowy turniej w patriotycznej sprawie

Informacje z regionu

Szachowy turniej w patriotycznej sprawie

10 sierpień 2018 / Tekst

W weekend 18 i 19 sierpnia w Centrum Edukacji Przyrodniczej Nadleśnictwa Marcule odbędzie się Jagielloński Turniej Szachowy „Pax Poloniae”.

Celem imprezy jest przede wszystkim uczczenie 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 98 rocznicy bitwy pod Warszawą. Chodzi także o promocję szachów wśród społeczeństwa w Iłży,integrację polskiego środowiska szachowego, ale również promocję Mazowsza, Nadleśnictwa Marcule i Iłży.

Impreza składać się będzie z trzech turniejów: A B i C. W turnieju A udział wezmą uczestnicy od drugiej kategorii wzwyż, w turnieju B szachiści z trzecią i czwartą kategorią, natomiast turniej C skierowany będzie do graczy bez kategorii oraz z pierwszą kategorią. W poszczególnych turniejach będzie można zrobić wyższe kategorie szachowe. W grupie C turniej będzie jednodniowy, grupy A i B zmagać się będą przez dwa dni. Szczegóły wyjaśnia Marek Niedźwiecki - prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Roszada", współorganizator turnieju "Pax Poloniae":

Zapisy prowadzone są do czwartku, 16 sierpnia. Zgłoszenia należy przesłać poprzez stronę internetową

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, dokładną datę urodzenia, posiadaną kategorię szachową, ranking FIDE, numer telefonu kontaktowego i adres poczty elektronicznej. Można również zarejestrować się za pomocą poczty elektronicznej, przesyłając ww. dane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 507-43-40-79.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Wojciech Skurkiewicz - Poseł na Sejm RP oraz Tadeusz Misiak - Nadleśniczy Nadleśnictwa Marcule. Medialnie imprezie patronuje Radio Plus Radom.

Regulamin imprezy znaleźć można tutaj:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4