Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Udany rok dla powiatu

Informacje z regionu

Udany rok dla powiatu

05 styczeń 2018 / Tekst

W Opocznie zakończyło się spotkanie świąteczno-noworoczne. Było ono okazją nie tylko do złożenia sobie życzeń, ale również podsumowania dotychczasowej działalności i przedstawienia zamierzeń na nowy rok.

Udany rok dla powiatu
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom

Podczas spotkania świąteczno-noworocznego starosta opoczyński Józef Róg przedstawił najważniejsze dokonania powiatowego samorządu w ubiegłym roku. Jak podkreślił, tych nie brakowało, bo był to kolejny udany rok dla powiatu.

Przebudowy dróg nie zabraknie również w tym roku. Wśród planowanych zadań znalazły się także inwestycje w sferę społeczną.

Te wszystkie inwestycje, a zwłaszcza już zrealizowane zadania, są efektem dobrej współpracy, podkreślał poseł Robert Telus.

W spotkaniu świąteczno-noworocznym w Opocznie wzięli udział parlamentarzyści, szefowie firm, instytucji, duchowieństwo oraz samorządowcy, głównie z terenu powiatu opoczyńskiego.

Na zakończenie spotkania do zebranych zwrócił się biskup Henryk Tomasik. Ordynariusz radomski mówił m.in., że 2018 jest szczególnym rokiem dziękczynienia za odzyskaną wolność. Składając życzenia, podkreślił jak ważnym osiągnięciem Polski ostatnich lat jest samorządność.

Ordynariusz radomski nie tylko składał, ale również odbierał życzenia. Organizatorzy nie zapomnieli o jego jubileuszu 25-lecia konsekracji biskupiej. Spotkanie świąteczno-noworoczne powiatu opoczyńskiego uświetnił występ artystyczny młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4