Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: 17 sierpnia - św. Jacek, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/W co się bawić w regionie?

Informacje z regionu

W co się bawić w regionie?

05 lipiec 2019 / Tekst

Wakacje na dobre się rozpoczęły. Uczniowie już zachwycili się wolnym, ucieszyli się z dwóch miesięcy laby, a teraz pojawia się pytanie, jak ciekawie spędzić ten czas? Podpowiadamy, co można robić w regionie.

W co się bawić w regionie?
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom

PIONKI

Miejski środek Kultury w Pionkach zaprasza na warsztaty taneczne. W lipcu i sierpniu zorganizowane będą zajęcia, podczas których dzieci nauczą się podstaw takich tańców, jak: balet, taniec nowoczesny, disco dance oraz jazz. Ponad to organizowane będą Dyskoteki dla Młodzieży Szkolnej. Informacje i zapisy w biurze MOK od 8:00 do 16:00

KOZIENICE

Na różnorodne zajęcia dla dzieci zaprasza również Kozienicki Dom Kultury. Chociaż zapisy już się skończyły, zawsze można zadzwonić by dowiedzieć się, czy wszystkie miejsca są zajęte. 

KDK zaprasza mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Tym razem obejrzeć będzie można spektakl „Maniery Biedronki Lucynki” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej "Kanon" z Krakowa.

Spotkanie z teatrem odbędzie się w niedzielę, 14 lipca o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy powinni pobrać nieodpłatne wejściówki. Można otrzymać je w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w sobotę, 6 lipca od godz. 13.00.

ZWOLEŃ

Program na wakacje – dla dorosłych i dla dzieci – przygotował Dom Kultury w Zwoleniu. Odbywać się będą spotkania klubu gier bez prądu, wakacyjne warsztaty taneczne dla dzieci, warsztaty rękodzielnicze. Szczegółowy program poszczególnych zajęć znaleźć można tutaj. 

LIPSKO

Lipskie Centrum Kultury każdego dnia zaprasza na różnorodne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej placówki.

JEDLIŃSK

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku w czasie wakacji organizuje szereg wycieczek. W programie: Kurozwęki, Góry Swiętokrzyskie, Bałtów, Radom.

Podczas wakacji we wtorki i czwartki odbywają się zajęcia dla dzieci w Gminnej Bibliotece Publicznej. Zainteresowani zaproszeni są na godz. 10.30, a szczegółowy program zajęć można znaleźć na stronie biblioteki.

PRZYSUCHA

Dom Kultury w Przysusze zaprasza do udziału w zajęciach wakacyjnych. Do wyboru zajęcia plastyczne i muzyczne, tradycyjnie w środy odbywać się będą spotkania kółka szachowego. Dom kultury czynny jest w godz. 8.00-18.00, a szczegółowy harmonogram poszczególnych zajęć już wkrótce pojawi się na stronie internetowej placówki.

Na zajęcia wakacyjne zaprasza dzieci i młodzież opoczyński dom kultury - więcej piszemy tutaj

A jak można spędzić czas w Radomiu? Propozycje zebraliśmy tutaj

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4