Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 19 sierpnia - św. Sykstus III, papież
Radio Plus Radom /REGION/Wędliny z Mleczkowa z prestiżową nagrodą!

Informacje z regionu

Wędliny z Mleczkowa z prestiżową nagrodą!

06 grudzień 2018 / Tekst

Schab z liściem, kiełbasa wiejska z Mleczkowa oraz kiełbasa krakowska sucha produkowane przez Zakład Masarski KRAWCZYK zostały uznane przez branżowych ekspertów za produkty wyróżniające się najwyższą jakością.

Produkty firmy KRAWCZYK zostały nagrodzone tytułem „Produkty Najwyższej Jakości”. Przedsiębiorstwo otrzymało również tytuł „Lidera Jakości Konkursu”, który przyznawany jest za wyróżniającą się liczbę nagrodzonych w plebiscycie produktów. Dyplomy wręczone zostały podczas jubileuszowej 50. edycji dni Przemysłu Mięsnego zorganizowanych przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego.

W konkursie, w którym wybierano najlepsze wędliny produkowane przez firmy z całego kraju rywalizowało 49 przedsiębiorstw, które zgłosiły aż 178 rodzajów wędlin.

Głównym kryterium wyboru najlepszych wędlin była ich ocena sensoryczna. Została ona wykonana przez dwa dziewięcioosobowe zespoły rzeczoznawców, którzy oceniali m.in. wygląd zewnętrzny, konsystencję produktu, wygląd przekroju dwóch różnych wędzonek, smak oraz zapach.

- Cieszymy się, że nasze wędliny zostały docenione przez branżowych ekspertów. Każdego dnia przywiązujemy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Wytwarzamy je z najlepszego mięsa pochodzącego z polskich hodowli, które stale monitorujemy. Przyznane nagrody są dla nas motywacją do jeszcze cięższej pracy, którą mamy nadzieję docenią również nasi klienci - mówi prezes Zakładu Masarskiego KRAWCZYK Sylwester Krawczyk.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4