Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 19 czerwca - święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Radio Plus Radom /REGION/Zagrali dla Szymonka

Informacje z regionu

Zagrali dla Szymonka

24 październik 2016 / Tekst

Służby mundurowe, samorządowcy, nauczyciele i duchowni zagrali "Razem dla Szymonka". W Przysusze odbył się turniej piłki nożnej dla chorego na nowotwór oka Szymonka.

fot. KWP Radom
fot. KWP Radom

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Do rywalizacji sportowej przystąpiło 9 drużyn: policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu i z Komendy Powiatowej w Przysusze, samorządowcy ze Starostwa Powiatowego w Przysusze oraz Urzędu Gminy i Miasta, funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej z Warszawy, strażacy z PSP w Przysusze, nauczyciele, klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu oraz ministranci.

Na leczenie Szymonka z licytacji uzbierano w sumie ponad 8 tys. zł. Licytowane były m.in. piłka do koszykówki drużyny ROSA Radom, koszulki i piłki z autografami zawodników RTS Radomiak Radom i Oskar Przysucha oraz maskotki. Na ręce rodziny chłopca, organizatorzy turnieju przekazali dyplom dla rodziców Szymona za zaangażowanie i walkę z chorobą swojego syna oraz piłkę z podpisami wszystkich zawodników turnieju.

W turnieju najlepiej spisali się funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej. W finale zmierzyli się z zespołem nauczycieli. W regulaminowym czasie gry wygrali mundurowi. Podium uzupełnili policjanci KWP w Radomiu oraz ministranci.

Celem turnieju było wyłonienie nie tylko najlepszej drużyny, ale przede wszystkim pomoc finansowa dla chorego na złośliwy nowotwór oka – 16 miesięcznego Szymonka.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4