Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 17 sierpnia - św. Jacek, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Zarzut ws. zabójstwa w Mirowie Nowym

Informacje z regionu

Zarzut ws. zabójstwa w Mirowie Nowym

26 październik 2017 / Tekst

Aleksander M. przyznał się do zabójstwa 22-latka w Mirowie Nowym. Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Zarzut ws. zabójstwa w Mirowie Nowym
fot. pixabay.com

W poniedziałek, 23 października rodzina zgłosiła zaginięcie 22-latka. Następnego dnia na jednej z posesji w Mirowie Nowym odnalezione zostało ukryte pod warstwą ziemi ciało mężczyzny. - Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu były obrażenia doznane w obrębie szyi i głowy. - wyjaśnia Małgorzata Chrabąszcz - rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu:

W sprawie zatrzymane zostały cztery osoby. - W charakterze podejrzanego pod zarzutem zbrodni zabójstwa, przesłuchany został Aleksander M. Podejrzany werbalnie przyznał się do zarzutu, złożył wyjaśnienia, które będą weryfikowane w toku śledztwa. Aleksander M. jest właścicielem posesji, na której znalezione zostało ciało. - informuje Małgorzata Chrabąszcz.

Prokuratura dodatkowo wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt tymczasowy dla podejrzanego. Prokurator ma na uwadze dowody zebrane w sprawie, grożącą mężczyźnie wysoką karę oraz obawę matactwa. Pozostałe osoby, które zostały zatrzymane, przesłuchano w charakterze świadków. Z zebranych dowodów wynika, że nie są one zamieszane w zbrodnię.

Za zabójstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4