Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica
Radio Plus Radom /REGION/Zgłoś wolontariusza do prestiżowego konkursu!

Informacje z regionu

Zgłoś wolontariusza do prestiżowego konkursu!

11 lipiec 2018 / Tekst

Rusza kolejna edycja konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września.

Zgłoś wolontariusza do prestiżowego konkursu!
fot. pixabay.com (dimitrisvetsikas1969)

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, podmiotów, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontariacki w Polsce. Jego celem jest przede wszystkim popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu oraz propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie prestiżu wolontariatu. Konkurs ma także poszerzać wśród mieszkańców Mazowsza wiedzę o rodzajach wolontariatu i zakresie pracy wolontariuszy oraz zachęcać do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Do konkursu zgłaszać można wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne.

Przy ocenie zgłoszonych kandydatów brane będą pod uwagę przede wszystkim: zaangażowanie; innowacyjność; skuteczność; partnerstwo w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach.

Zgłoszenia przesyłać można do 12 września. Można zrobić to na dwa sposoby:

  1. Osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa
  2. Drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku zgłoszeń przesyłanych pocztą elektroniczną formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzenie faktu działalności wolontariusza, o których mowa w § 4 ust. 3 i 4 powinny mieć formę skanu (w formacie pdf) i zawierać podpisy nominowanych do konkursu i osób dokonujących zgłoszenia lub reprezentujących podmiot zgłaszający lub potwierdzających działalność wolontariusza.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 października 2018 r.

"Mazowieckie Barwy Wolontariatu” to regionalny etap konkursu „Barwy Wolontariatu”, którego pomysłodawcą i organizatorem na poziomie ogólnopolskim jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. Wyłonieni laureaci są automatycznie finalistami konkursu ogólnopolskiego.

Konkurs "Mazowieckie Barwy Wolontariatu" organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4