Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 20 marca - św. Aleksandra, męczennica
Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 55%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 20 Mar 2018

    Pochmurno -1°C -8°C

  • 21 Mar 2018

    Bardzo pochmurno 1°C -6°C

Informacje z regionu

Gmina Końskie otrzyma z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ponad 11 mln złotych na odnowę trzech zdegradowanych zbiorników retencyjnych. Pieniądze z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 zapewnią 85 proc. środków przewidzianych na realizację projektu.

W Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju nie ma umieszczonej branży ceramicznej. Zaniepokojony jest tym zarząd powiatu opoczyńskiego.

 

Posłowie PiS ocenili propozycję władz Mazowsza w sprawie włączenia biedniejszej części woj. mazowieckiego do programu "Polska Wschodnia".

Mazowieccy przedsiębiorcy i młodzi naukowcy, którzy wprowadzają lub wykorzystują w swoich firmach innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne, organizacyjne czy marketingowe, mogą wziąć udział w dziesiątej edycji prestiżowego konkursu „Innowator Mazowsza”. – Innowacje są kluczowe dla rozwoju nie tylko polskiej, ale też mazowieckiej gospodarki. Dlatego warto promować ciekawe, dobrze rokujące pomysły w praktycznym zastosowaniu – podkreśla marszałek Adam Struzik. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 kwietnia br.

W województwie mazowieckim spada liczba przestępstw - informuje Urząd Statystyczny w Warszawie. Jednocześnie wzrosła ich wykrywalność.

To największy bieg pamięci w Polsce. Kolejna edycja imprezy odbędzie się 4 marca. Organizatorem jest gmina Odrzywół.

Ale sala!

20 luty 2018

Jest nowoczesna i wielofunkcyjna. W Urzędzie Miejskim w Opocznie zakończyła się modernizacja sali ślubów USC.

Powstanie 30 miejsc dla maluchów

Pod dużym znakiem zapytania stoi rewitalizacja zbiornika w Sielpi. W dokumencie niezbędnym do rozpoczęcia inwestycji zabrakło właściwego podpisu.

Tworzysz muzykę, instalacje artystyczne albo marzysz o nakręceniu filmu? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez aparatu fotograficznego? Bez reszty pochłaniają cię malarstwo lub rzeźba? Taniec bądź teatr to twój żywioł? Jeśli tak, to stypendium przyznawane przez samorząd województwa mazowieckiego w wysokości 6,3 tys. zł może ci pomóc! Wnioski można składać do 30 marca.

Zablokowane są dwa pasy w kierunku Warszawy. Na krajowej siódemce w Jedlance zderzył się samochód dostawczy i osobowy. Kierujący zostali przewiezieni do szpitala.

 

W Skaryszewie konie zawsze były i zawsze będą.

Rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Bezpłatne porady można uzyskać w sądzie, prokuraturze i na policji.

Pojawiły się kolejne udogodnienia w Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie.

Ponad 770 tys. złotych unijnego wsparcia trafi do kolejnych gmin w regionie radomskim. Stosowne umowy na dofinansowanie unijne podpisane dziś zostały w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu.

W powiecie radomskim jest ponad 1000 aktywnych zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policja ma pełne ręce roboty.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 55%

Wiatr: 22.53 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Those Were the Days

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 68
PGE Skra Bełchatów 25 58
Trefl Gdańsk 26 54
ONICO Warszawa 25 51
Asseco Resovia Rzeszów 26 48
Jastrzębski Węgiel 26 48
Indykpol AZS Olsztyn 26 46
Cuprum Lubin 26 38
Cerrad Czarni Radom 26 36
GKS Katowice 25 34
Espadon Szczecin 26 29
MKS Będzin 26 28
Aluron Virtu Warta Zawiercie 25 28
BBTS Bielsko-Biała 26 19
Łuczniczka Bydgoszcz 26 16
Dafi Społem Kielce 26 14

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA