Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Teresa od Jezusa, doktor Kościoła

Informacje z regionu

Narkotyki o szacunkowej wartości ponad 1,7 miliona złotych zatrzymali na Lotnisku Chopina funkcjonariusze z Działu Granicznego Realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie.

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy trafił do komendy Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie. Nowy pojazd kosztował ponad 1 milion złotych.

Dzisiaj po godzinie 13:00 kobieta jadąca drogą krajową 79 w miejscowości Kociołki w gminie Kozienice uderzyła w drzewo. Kierująca z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Samorządowcy z regionu radomskiego apelują do mieszkańców o udział w wyborach parlamentarnych. Dziś w Starostwie Powiatowym w Radomiu odbył się happening.

W Żarnowie otwarta została powiatowa placówka opiekuńczo-wychowawcza „Przystań”. Wsparcie znajdzie w niej 14 dzieci.

Utrudnienia na dwunastce

10 październik 2019

Do dwóch wypadków doszło dziś na krajowej 12 w Rajcu Szlacheckim. Ruch odbywa się wahadłowo, a do szpitala trafiły dwie osoby.

(Aktualizacja) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na przebudowę kolejnego odcinka drogi krajowej 79 przebiegającego przez Kozienice. W ramach prac zostanie przebudowany wiadukt na trasie w kierunku Radomia.

100 gospodarstw rolnych, zakładów przetwórstwa żywności, sklepów i restauracji należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, które oferują wysokiej klasy produkty i dania.

Docenieni zostali najlepsi z najlepszych. W Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się Powiatowa Gala Prymusów. 

Europejskie Dni Pracodawców

10 październik 2019

Najnowsze zmiany w prawodawstwie, prowadzeniu działalności gospodarczej, preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców czy korzyści płynące z inwestowania w specjalnej strefie ekonomicznej. Te i wiele innych informacji poznają w przyszłym tygodniu pracodawcy z powiatu kozienickiego.

Studenci wrócili do nauki

10 październik 2019

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Końskich rozpoczęli nowy rok akademicki.

We wtorek po południu, przy drodze wojewódzkiej 730 w gminie Grabów nad Pilicą policjanci przypadkiem znaleźli mężczyznę, który wybrał się na grzyby. 47-latek nie wiedział gdzie jest i jak się tu znalazł.

Pożar w Dryni

09 październik 2019

Paliło się poddasze domu jednorodzinnego

Możliwe, że już w 2020 roku w Kozienicach dostępne będą 23 punkty z bezpłatnym Wi-Fi. Gmina otrzymała na ten cel kolejne środki.

Powiat opoczyński włączył się w akcję „100 tys. drzew na 100-lecie województwa łódzkiego”. Dzięki niej w Opocznie i okolicach sadzone są kolejne drzewa.

Herbatka w MDK

09 październik 2019

Nie będą rozmawiać ani o polityce, ani o chorobach. Członkowie klubu seniora działającego w opoczyńskim domu kultury wolą Herbatkę u Tadka.

ARTYSTA TYGODNIA

Znów jesteś ze mną

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY