Patron dnia: 17 grudnia - św. Łazarz, biskup

Bardzo pochmurno 1°C -1°C

• 18 Gru 2017

Pochmurno 1°C -2°C

Sport w Radomiu

Wynikiem 96:80 dla ROSY Radom zakończył się wyjazdowy mecz z drużyną BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Było to spotkanie zaległej 1. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki.

Północ zmierzyła się z Południem. W piątkowy wieczór w TAURON Arenie Kraków rozegrana została trzecia edycja Meczu Gwiazd PlusLigi. Szeregi Północy zasislil Tomasz Fornal i Dustin Watten - zawodnicy Cerrad Czarnych Radom.

ROSA nie wraca do Radomia

15 grudzień 2017

Koszykarze ROSY Radom prosto z Niemiec pojechali na sobotni mecz z drużyną BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. W sobotę wyjazdowy mecz.

Z szachami przez życie

14 grudzień 2017

Szachowy jubileusz Marka Niedźwieckiego

Rosa nie dała rady

Rosa Radom nie dała rady kolejnemu rywalowi w koszykarskiej Lidze Mistrzów. Przegrała w Niemczech z Medi Bayreuth 85: 90. Tym samym nasza drużyna pozostała na ostatnim miejscu w tabeli.

Prezydent Radomia spotkał się dziś ze sportowcami dyscyplin nieolimpijskich. Byli przedstawiciele sztuk walki - MMA, brazylijskiego ju-jitsu i kick-boxingu, a także sportowcy niepełnosprawni, szachiści i przedstawiciele kulturystyki.

Koszykarze ROSY Radom zagrają dziś kolejny mecz Ligi Mistrzów. Rywalem będzie niemiecki Medi Bayreuth.

Michał Filip, atakujący Cerrad Czarnych Radom, przeszedł operację stopy po złamaniu, do którego doszło w meczu z Cuprumem Lubin. Siatkarza czeka około 6 tygodni przerwy.

To już 35 lat!

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom nie dali rady i w hali MOSiR w Radomiu przegrali z zespołem Trefla Gdańsk.

Rosa triumfuje

10 grudzień 2017

Koszykarze ekstraklasowej Rosy Radom odnieśli zwycięstwo w Krośnie nad miejscowym Miastem Szkła. Triumf radomian przerwał jednocześnie ich serię czterech porażek z rzędu. Do zwycięstwa w Krośnie poprowadził Kevin Punter.

Green Ducks Radom szukają zawodników! Radomska drużyna futbolu amerykańskiego przeprowadzi w czwartek (7 grudnia) rekrutację.

Dustin Watten, Tomasz Fornal i Michał Filip - to siatkarze Cerrad Czarnych Radom wybrani do Meczu Gwiazd PlusLigi. Ten ostatni, ze względu na kontuzję, nie zagra w nim.

Na koniec tabeli

06 grudzień 2017

Rosa Radom wraca do Radomia na tarczy. Przegrała z mistrzem Słowenii Petrol Olimpiją Ljubljaną 72: 80.

Poważna kontuzja Michała Filipa. Atakujący Czarnych w niedzielnym meczu z Cuprumem Lubin złamał kość w stopie. Przerwa od gry czeka też Kamila Kwasowskiego.