Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Andrzej Apostoł
Dziś jest: Poniedziałek, 30 listopada 2020

SPORT

Bilety na Narutowicza, nie Struga

wtorek, 08 września 2015 08:33 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Już w najbliższą niedzielę 13 września o godz. 16.00 piłkarze Radomiaka rozegrają kolejny mecz w II lidze. Zieloni na stadionie przy ul. Narutowicza 9 zmierzą się z Okocimskim Brzesko.
Zarząd klubu informuje o zmianie dotyczącej przedsprzedaży biletów na mecze Radomiaka w roli gospodarza. Od teraz przedsprzedaż będzie prowadzona nie jak dotychczas w budynku klubowym przy ul. Struga 63, ale w kasach przy stadionie od ul. Narutowicza.

Decyzja ta została podjęta w związku z i tak nieuniknioną tymczasowo całkowitą przeprowadzką Radomiaka ze Struga, a co za tym idzie z myślą o przyzwyczajeniu kibiców do nowego miejsca. Ponadto sprzedaż biletów - tak w przedsprzedaży jak i w dniu meczu - w jednym miejscu, eliminuje niepotrzebne zamieszanie. Ponadto aby uniknąć kolejek w dniu meczu, zostanie wprowadzony dodatkowy dzień przedsprzedaży. I tak bilety na niedzielny mecz z Okocimskim Brzesko będzie można nabyć w czwartek, piątek, sobotę w godzinach 15:00-20:00 w kasach od ulicy Narutowicza, a także w dniu meczu od godziny 13:00 w kasach od Narutowicza i od Parku Planty.

Klub w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji wypracował również inne rozwiązania mające na celu usprawnienie dystrybucji biletów oraz samego wejścia na stadion i tak w najbliższym czasie (na meczu z Okocimskim jeszcze nie) przy wejściu od Parku Planty zostanie uruchomiony dodatkowy kołowrotek, który ma wyeliminować sytuację tworzących się zatorów przy wejściu na stadion.