Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Józef Bilczewski, biskup
Dziś jest: 23 października 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

SPORT

Czarni grają z Ukraińcami

poniedziałek, 21 września 2015 13:04 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Gratka dla spragnionych emocji fanów w Radomiu. W najbliższą środę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza dojdzie do ciekawie zapowiadającej się międzynarodowej siatkarskiej konfrontacji. W szkoleniowej grze rywalem Cerrad Czarnych Radom będzie Kazhany Barkom Lwów.
Z propozycją rozegrana meczu wystąpił przedstawiciel ukraińskiej ekstraklasy - zdradza Dariusz Fryszkowski, kierownik radomskiego klubu. W miniony weekend zespół Kazhany Barkom Lwów okazał się najlepszy w Turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa. W drużynie rywala jednym z wyróżniających się graczy jest Andrija Szymańskiego (wybrany MVP turnieju w Wyszkowie). W ekipie występuje m.in. Jacek Obrębski, były libero pierwszoligowego Campera. Drużynę prowadzi natomiast Jan Such, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, dobrze znany również z pracy w Radomiu, szkoleniowców w Polsce.

Konfrontacja w hali MOSiR zapowiada się interesująco. W drużynie gospodarzy na pewno zagra już Wojciech Żaliński. Pojawić się powinien też zmagający się w ostatnich dniach z chorobą Daniel Pliński. W miniony weekend obu siatkarzy zabrakło w kadrze na międzynarodowy turniej Mirad Cup, który zespół z Radomia wygrał na Słowacji. Mecz będzie miał typowo szkoleniowy charakter, ale kibiców którzy będą chcieli zasiąść w hali przy ul. Narutowicza informujemy, że jego początek zaplanowano na godz. 16.00.