Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maciej Apostoł              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jóźwików, Sarbice
Dziś jest: Piątek, 14 maja 2021

SPORT

Udany turniej Czarnych Radom

wtorek, 27 października 2015 19:07 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Dwoma zwycięstwami zakończył swój udział w turnieju Mega Siata w Nidzicy zespół Cerrad Czarni Radom. Podopieczni Raula Lozano w konfrontacji z Effectorem Kielce nie stracili seta. Indykpol AZS Olsztyn w meczu z radomską ekipą ugrał natomiast jedną odsłonę. 
Pierwszy mecz nie dostarczył większych emocji. Radomianie w pełni zrewanżowali się drużynie z Kielc za ubiegłotygodniową porażkę w Kozienicach. W każdym z trzech setów ich wyższość nie podlegała dyskusji. Interesujące było natomiast drugie spotkanie, w którym podopieczni Raula Lozano zmierzyli się z Indykpolem AZS Olsztyn. Drużyny stoczyły wyrównany mecz. - Wszystko rozstrzygało się w dramatycznych końcówkach, w których więcej zimnej krwi zachowali goście - informuje wama-sport.pl.

W zespole z Radomia korespondent serwisu wyróżnia Bartłomieja Bołądź. Tymczasem w olsztyńskiej ekipie najlepiej punktowali Bartosz Bednosz i Paweł Adamajtis. Z kadry która udała się do Nidzicy w spotkaniu przeciwko drużynie z Olsztyna w składzie Cerrad Czarnych zabrakło Artura Szalpuka, Daniela Plińskiego i Igora Grobelnego. Po dwóch zwycięstwach radomianie zostali zwycięzcami turnieju w Nidzicy.

Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:23, 25:19)

Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 (22:25, 25:21, 24:26, 23:25)

Cerrad Czarni: Bołądź, Ostrowski, Grzechnik, Żaliński, Kampa, Zbierski, Kowalski (libero), Szczurek, La Cavera, Majstorović, Pliński, Szalpuk.