Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Józef Bilczewski, biskup
Dziś jest: 23 października 2020

SPORT

Kibicuj z klasą na meczu z Puszczą

czwartek, 05 listopada 2015 09:39 / Autor: Wojciech Sałek
Wojciech Sałek
W niedzielę 15 listopada o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu, Radomski Klub Sportowy Radomiak rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej II ligi. Przeciwnikiem „zielonych“ będzie Puszcza Niepołomice.

Klub Radomiaka zaprasza szkoły do wzięcia udziału w akcji: „Kibicuj z klasą“. Jest to program skierowany do placówek edukacyjno-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych, itp. skupiających dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów. Grupy zorganizowane po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności wchodzą na mecz za darmo na podstawie otrzymanych biletów na sektor rodzinny przydzielony przez Klub. Maksymalna jednorazowa liczba uczestników programu to 30 osób, a na 10 osób przypada 1 opiekun dorosły. Minimalna liczba uczestników to 10 osób.

W celu potwierdzenia obecności grupy prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 691 911 910 do dn. 12 listopada br. do godz. 16:00.