Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

Czarni zdobyli Bydgoszcz

sobota, 07 listopada 2015 16:45 / Autor:
W wyazdowym meczu 2. kolejki Plus Ligi, Cerrad Czarni Radom pokonali Łuczniczkę Bydgoszcz 3:0. Kluczem do sukcesu był atak i blok. Radomianie kontrolowali przebieg spotkania od początku do końca. W żadnej z odsłon gospodarze nie przekroczyli bariery 20 punktów!

Po jednostronnym pojedynku, radomscy siatkarze w trzech setach rozgromili przeciwnika w Bydgoszczy. Zmagającego się z chorobą Adama Kowalskiego zastąpił Neven Majstorović. Łuczniczka natomiast zagrała bez Jakuba Jarosza i Wojciecha Ferensa.

Po poniedziałkowej porażce z ZAKSĄ w zespole Czarnych nie pozostał nawet ślad. Radomianie od początku kontrolowali przebieg spotkania i w trzech setach pewnie wygrali 3:0 (17:25, 11:25, 15:25). Czarni okazali się skuteczniejsi w ataku (56 proc do 30 proc.). Wyraźnie też dominowali w punktowych blokach (17:2). Zwycięstwo oznacza, że siatkarze Czarnych dopisali na swoje konto zasłużone trzy punkty i znacznie przesunęli się w górę tabeli. Kolejny mecz zagrają 10 listopada o 20:30 na wyjeździe z AZS Politechniką Warszawską. Czy radomianie odniosą kolejne zwycięstwo? Kibicuj naszym!