Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria od Krzyża Helena MacKillop, zakonnica
Dziś jest: 08 sierpnia 2020

SPORT

Czarni w drużynie Szlachetnej Paczki

wtorek, 24 listopada 2015 14:29 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Siatkarze, kibice klubu Cerrad Czarnych Radom i członkowie Stowarzyszenia CZARNI Radom, po raz czwarty wezmą udział w SZLACHETNEJ PACZCE.
SZLACHETNA PACZKA to projekt bezpośredniego wsparcia. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są wolontariusze. Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku. Zawodnicy i klub z Radomia wspierają inicjatywę od trzech lat.

- Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać do udziału w akcji. Wspólnie z kibicami i naszymi sponsorami robimy to z czystego serca. Dlatego gorąco zachęcamy do hojnego wsparcia akcji również inne osoby „szlachetnego serca” - mówi Daniel Pliński.

Finał XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI, czyli prawdziwy weekend cudów zaplanowano na 12 i 13 grudnia.

Tymczasem wolontariusze, wsparci fanami klubu Cerrad Czarnych Radom, zbiórkę pieniędzy przeprowadzą podczas meczu z Effectorem Kielce, który w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozegrany zostanie 30 listopada.

Dlatego już dzisiaj gorąco siatkarze zachęcają do hojnego wsparcia akcji. W najbliższych dniach wspólnie z wolontariuszami, kibicami i siatkarzami wybiorą rodzinę, której w tym roku udzielą pomocy.

Zapraszamy do nas: