Radomiak przełamał złą passę!

sobota, 28 listopada 2015 16:42 / Autor: Weronika Chochoł

Radomiak Radom przerwał trwającą od 31 października złą passę i pokonał na wyjeździe Stal Stalowa Wola 3:2. Był to ostatni mecz przed przerwą zimową.

Pierwsza bramka dla Radomiaka padła już w 13. minucie gry. Strzelił ją Leandro Rossi. Drużyna z Radomia miała jeszcze kilka okazji do kolejnych goli, jednak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej połowie Stal zagrała odważniej i w 68. minucie doprowadziła do wyrównania za sprawą Przemysława Oziębały. Dwie minuty później gola na 2:1 dla Radomiaka strzelił Maciej Świdzikowski. Gra z czasem nabierała tempa i niestety, po czterech minutach do remisu 2:2 doprowadził Dawid Przezak. W 78. minucie szalę zwycięstwa na stronę Radomiaka przechylił kapitan zespołu - Maciej Świdzikowski. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu - czerwoną kartkę w 90 minucie ujrzał Tomasz Płonka. Do końca rezultat nie uległ zmianie.

Kolejny mecz Radomiak rozegra dopiero w marcu. Teraz czeka ich zimowy okres przygotowawczy.