Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

SPORT

Radomski bieg dla Szlachetnej Paczki

środa, 02 grudnia 2015 00:01 / Autor:
W niedzielę 6 grudnia odbędzie się w Radomiu Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Będzie można wspomóc Szlachetną Paczkę, przygotowywaną przez Stowarzyszenie "Biegiem Radom!".

Stowarzyszenie już po raz drugi włącza się w akcję "Szlachetna Paczka". Pomoc otrzymają dwie rodziny. Chodzi m.in. o pokrycie dachu, kurtkę zimową, buty zimowe, lodówkę, produkty żywnościowe, węgiel na opał, czy kuchenkę gazową. Podczas imprezy biegowej będą także zbierane pieniądze na wykonanie paczki.

Biegi odbędą się w Parku Kościuszki. Pierwszy wystartuje bieg dzieci o godz. 11.10. Na uczestników na mecie będą czekać ręcznie zdobione medale, pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. W południe rozpocznie się bieg kobiet na dystansie 2 km. Pół godziny później wybiegną mężczyźni (3 km). Zawody zakończy charytatywny Bieg Mikołajów o godz. 13. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną, pod adresem www.biegiemradom.pl oraz w dniu biegu w biurze zawodów od godz. 9.30. Poza biegami zaplanowane zostało malowanie bombek, wiele konkursów dla dzieci, licytacja gadżetów.

Zapraszamy do nas: