Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020

SPORT

CZARNI rosną w siłę

środa, 16 grudnia 2015 08:57 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Zwoleń przystąpił do Partnerstwa Regionalnego. W projekcie prowadzonym przez Stowarzyszenie CZARNI Radom, właściciela drużyny Cerrad Czarni Radom, uczestniczy już 13 miast i gmin byłego województwa radomskiego - poinformował portal stowarzyszenieczarni.pl.

Partnerstwo Regionalne CZARNI rośnie w siłę. Uroczysty moment podpisania miał miejsce w Zwoleniu. Umowę parafowali Bogusława Jaworska, burmistrz miasta i Mariusz Szyszko, dyrektor zarządzający SCR. - Jestem bardzo zadowolony. Sport, a siatkówka w szczególności jest doskonałą formą promocji. Nie ma wątpliwości, że nowatorski pomysł, który od kilku miesięcy wprowadzamy w życie dla wszystkich stron okaże się doskonałą inwestycją - podkreślił Mariusz Szyszko, dyrektor zarządzający SCR.

Miasta i Gminy współpracujące z siatkarskim klubem uzyskują tytuł Partnera Radomskiej Siatkówki. Mają też możliwość umieszczenia materiałów promocyjnych dotyczących Regionu między innymi przed i w trakcie meczów PlusLigi. W przypadku Zwolenia będzie miało to miejsce już podczas najbliższej potyczki Cerrad Czarnych Radom z bełchatowską Skrą. 

- Naszym celem jest budowanie trwałej, partnerskiej współpracy. Bardzo mnie cieszy, że idea nad którą ciągle pracujemy zyskuje nowych zwolenników - przyznał Mariusz Szyszko.