Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021

SPORT

Czarni zmierzą się z Cuprumem

piątek, 15 stycznia 2016 08:46 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
W sobotę (16 stycznia) radomskich siatkarzy czeka mecz przed własną publicznością. Rywalem zespołu Cerrad Czarni Radom będzie Cuprum Lubin.

Wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie udział w tym atrakcyjnie zapowiadającym się widowisku zachęcamy do zakupy biletów wcześniej. Od wtorku jest to możliwe za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.mosirradom.pl. Bilety dostępne są w sektorach E, G i X. Aby uniknąć błędów, wcześniej zachęcamy do zapoznania się z instrukcją zakładania konta i zakupu wejściówek online.

Mecz Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin powinien dostarczyć sporo emocji. Wystarczy wspomnieć, że w ekipie rywala zagra trzech uczestników niedawnego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich: Marcin Możdżonek, Grzegorz Łomacz i Marcus Bohme. Tylu samo siatkarzy berlińskich zmagań wystąpi po stronie gospodarzy: Wojciech Żaliński, Lukas Kampa i Neven Majstorović.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem serwisu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szansę zakupu tradycyjnie otrzymają w dniu meczu. Kasy w hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 17.00. Początek spotkania zaplanowano trzy godziny później.

Cena biletów pozostaje bez zmian.Normalny na mecze z udziałem zespołu Cerrad Czarni Radom w sezonie 2015/2016 kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące. W tym przypadku to wydatek rzędu 10 złotych.