Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jan z Avili, prezbiter i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radoszyce
Dziś jest: Poniedziałek, 10 maja 2021

SPORT

Radomianka mistrzynią Polski w deblu

wtorek, 01 marca 2016 09:35 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Weronika Domagała z RKT Return Radom wraz z Anastasiyą Shoshyną (AT Angelique Kerber Puszczykowo) zdobyły złoty medal w grze deblowej na mistrzostwach Polski kobiet w Zielonej Górze.

Weronika Domagała z Anastasiyą Shoshyną rozegrały na turnieju trzy mecze. W pierwszej rundzie miały wolny los. W drugiej po zaciętym meczu pokonały debel Oliwia Szymczuch/Joanna Zawadzka 7:5, 6:4. Trzecie spotkanie przyniosło dużo mniej emocji, bo nasz duet wygrał 6:2, 6:2 z Darią Kuczer i Karoliną Śnitą. W meczu finałowym Weronika Domagała z Anastasiyą Shoshyną pokonały Marcelinę Podlińską i Patrycję Polańską 7:5, 6:3.

Warto dodać, że to był pierwszy turniej Weroniki Domagały po przerwie spowodowanej kontuzją. -Mamy nadzieję, że będzie to początek bardzo dobrych wyników Weroniki, a po kontuzjach nie pozostanie śladu – mówi dyrektor Returnu Radom Jan Błaszczyk.

W.Domagała/ Anastasiya Shoshyna /AT Angelique Kerber Puszczykowo/ - wolny los 

W.Domagała/ Anastasiya Shoshyna - Oliwia Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów)/Joanna Zawadzka (ACT Sport Tarnów) 7:5, 6:4 

W.Domagała/ Anastasiya Shoshyna – Daria Kuczer /Karolina Śnita (AT Promasters Szczecin) 6:2, 6:2 

W.Domagała/Anastasiya Shoshyna – Marcelina Podlińska (KS Górnik Bytom)/Patrycja Polańska (Sport Klub Kryspinów) 7:5, 6:3