Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Trzy zwycięstwa!

niedziela, 06 marca 2016 15:15 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
To był udany weekend dla drużyn z Radomia. Wygrali siatkarze, koszykarze i piłkarze.

Po dwóch setach wiele wskazywało na to, że mecz Cerrad Czarni Radom z BBTS Bielsko-Biała zakończy się w trzech partiach. Radomianie jednak nie złożyli broni. Przegrywali 0:2, ale w kolejnych trzech odsłonach zagrali bardzo skutecznie i to właśnie oni triumfowali. Czarni pokonali Bielsko-Biała w tie breaku.

Wygrali także piłkarze Radomiaka Radom. Na inaugurację rundy wiosennej zespół ze Struga wygrał na stadionie przy ul. Narutowicza 9 z Rakowem Częstochowa 1:0 po golu Krystiana Putona w 90. minucie.

Kolejne cenne zwycięstwo przywieźli do Radomia koszykarze ROSY. Team trenera Wojciecha Kamińskiego udanie zrewanżował się Akademikom z Koszalina za porażkę w pierwszym etapie rozgrywek (63:75). Było to ósme wyjazdowe zwycięstwo i osiemnaste w trwających rozgrywkach.