Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

SPORT

Pożegnanie Lozano

piątek, 01 kwietnia 2016 20:00 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Przed nami kolejny mecz PlusLigi z udziałem Cerrad Czarnych Radom. Będzie to ważne i wyjątkowe spotkanie, bo ostatnie w tym sezonie pod wodzą trenera Raula Lozano. "Wojskowi" powalczą o punkty na wyjeździe ze Skrą Bełchatów.

Po zwycięstwie z Lotosem Trefl Gdańsk Czarni awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Od tamtego momentu swoje mecze rozegrali jednak rywale i "Wojskowi" spadli na szóstą lokatę. Jutro mecz ze Skrą Bełchatów, a to oznacza, że o punkty będzie niezwykle ciężko. Mimo to, Igor Grobelny wierzy, że uda się powalczyć o medale.

 

Innego zdania jest kapitan Czarnych Daniel Pliński, który podkreśla, że o zwycięstwo w jutrzejszym meczu będzie bardzo ciężko i zespół raczej nie włączy się do walki o medale.

 

Mecz ze Skrą ma też szczególny wymiar pod innym względem. Będzie to bowiem ostatni mecz w tym sezonie pod wodzą trenera Raula Lozano, który w najbliższych dniach rozpocznie pracę z reprezentacją Iranu. Zapytaliśmy, jak podsumuje swój rok pracy z Czarnymi.

 

Raul Lozano przekonuje, że zostawia swoim asystentom drużynę dobrze przygotowaną do walki.

 

W ostatnich meczach Czarnych poprowadzą asystenci trenera Lozano - Robert Prygiel i Wojciech Stępień. Argentyńczyk podkreśla, że nie potrzebne są im żadne dodatkowe wskazówki.

 

Nie wiadomo jeszcze, czy Raul Lozano pozostanie w Radomiu na kolejny sezon. Nieoficjalnie mówi się, że są na to niewielkie szanse, więc spotkanie ze Skrą może być jego ostatnim w roli szkoleniowca Cerrad Czarnych. Początek tego meczu w sobotę 2 kwietnia o 18 na hali "Energia" w Bełchatowie.