Broń się pogrąża

sobota, 23 kwietnia 2016 20:35 / Autor: Michał Kaczor

Zwycięstwo z Nerem Poddębice zapowiadało, że Broń Radom w końcu się odblokowała, ale tak się nie stało. Wymęczony remis 2:2 ze Startem Otwock należy traktować jako porażkę.

Broń rozpoczęła ten mecz dobrze. Już w 2 minucie bramkę na 0:1 strzelił Bojek. Wydawało się, że to dopiero początek, bo Start Otwock w tej rundzie nie zdobył jeszcze ani jednego punktu, a drużyna przeżywa ogromny kryzys pozasportowy. Tak się jednak nie stało. W drugiej połowie gospodarze wyszli bardzo zmotywowani, co przyniosło efekt w postaci strzelonej bramki. Na 1:1 wyrównał Adrian Hagno. To miało zmotywować piłkarzy Broni do ataku, ale w 78 minucie bramkę na 2:1 dla Startu strzelił Filip Hrynkiewicz. W 90 minucie „Niebieskich” od kompromitacji uratował Michał Bojek.

Doskonałym komentarzem do tego meczu i obecnej formy Broni jest fakt, że drużyna Startu Otwock w tej rundzie gra głównie juniorami i zawodnikami z A-klasy. W dodatku ostatni mecz Start oddał walkowerem. To był pierwszy punkt drużyny z Otwocka w tej rundzie.

START OTWOCK - BROŃ RADOM 2:2 (0:1)

Bramki: Hango (58.), Hrynkiewicz (78.) - Bojek (2.), Bojek (90.)

Broń: Młodzinski - Sala, Więcek, Kupiec, Wicik, Leśniewski, Dziubiński, Sałek, Bojek, Nowosielski Czarnecki.

Start: Anusiewicz - Bylak, Adamiak, Karas, Borys, Hrynkiewicz, Kolibowski, Piekut, Kowalczyk Hagno.