Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Broń straciła 7 bramek...

wtorek, 26 kwietnia 2016 20:03 / Autor: Michał Kaczor

Broń Radom znowu wysoko przegrywa. Tym razem „Niebieskich” 7:0 pokonał Świt Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 1/4 finału Mazowieckiego Pucharu Polski.

Ze względu na napięty terminarz rozgrywek, oba zespoły zagrały w mocno rezerwowych składach. Szkoleniowcy Świtu i Broni dali szansę juniorom. Niestety, rywal okazał się lepszy o kilka klas. Już w 5 minucie po błędzie Dominika Sokoła, Szerszeń strzelił bramkę dla gospodarzy, a w 32 minucie dołożył kolejne trafienie. Tuż przed przerwą Napora podwyższył prowadzenie Świtu na 3:0.

W przerwie trener Dariusz Różański dokonał trzech zmian, ale to nie poprawiło gry „Niebieskich”. Już w 48 minucie bramkę na 4:0 strzelił Kowalczyk. Od tej chwili zawodnicy Broni wyraźnie się podłamali. Efektem tego były trzy kolejne gole dla Świtu – w 56, 66 i 84 minucie.

Już w piątek kolejny mecz obu drużyn, ale tym razem w meczu ligowym. Miejmy nadzieję, że seniorzy zagrają dużo lepiej i trzy punkty zostaną w Radomiu.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 7:0 (3:0)

Bramki: Szerszeń 5, 32, 56, Napora 41, Kowalczyk 48, Krawczyk 66, Broniszewski 84.

Świt: Libera, Maciejewski, Drwęcki, Gurzęda, Kamiński, Broniszewski, Koziara, Kozłowski, Kowalczyk, Szerszeń i Napora.

Broń: Prasek, Szyszka, Kutyla, Góźdź, Jakubczyk (46 Piskorz), Sobolewski, Sokol, Jedynak, D. Popiel (46 Nobis), Pryciak (46 Gilewski), Winsztal (66 Stańczyk).