JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Trzy punkty dla Broni

niedziela, 08 maj 2016 22:54 / Autor:
Broń Radom wygrała 4:3 z Energią Kozienice.

To był twardy i ciekawy mecz. Dość powiedzieć, że kibice mogli podziwiać aż siedem bramek. Pierwszą połowę Broń zakończyła z golem przewagi. W drugiej podwyższyła na 3:1. Ale przyszła 90. minuta. Bouchniba strzela karnego dla Broni. Wydawałoby się idealny wynik pod gwizdek sędziego. Kozieniczanie grali jednak do końca. Już po regulaminowym czasie gry strzelili dwie bramki. Trzy punkty zostały jednak w Radomiu. Broń plasuje się na 11. miejscu w tabeli III ligi.

BROŃ RADOM - ENERGIA KOZIENICE 4:3 (1:0)

Bramka: Kimura (33.), Dziubiński (60.), Czarnecki (70.), Bouchniba (90. - karny) - Stanisławski (50., 90.+3), Stróżka (90.+1).

Broń: Młodzinski - Kimura (72. Kimura), Więcek, Kupiec, Wicik, Leśniewski, Dziubiński, Sałek, Bojek, Nowosielski (80. Bouchniba), Czarnecki.

Energia: Piaseczny - Krukowski (71. Stróżka), Walasek, Mortka, Janiszewski, Kalinka, Kozicki (61. Zawadzki), Szary, Kolodziejczyk, Putin, Stanisławski.

źródło: RadomSport.pl