Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Radomiak na remis

sobota, 20 sierpnia 2016 19:11 / Autor:

Radomiak Radom po raz drugi w tym sezonie zremisował. Radomscy piłkarze wyjechali z Katowic z wynikiem 1:1.

Wynik został ustalony już w pierwszym kwadransie spotkania. W 9. minucie bramkę dla Rozwoju Katowice strzelił Dawid Domański, a w 14. dla Radomiaka Radom Karol Kucharski. Warto dodać, że od 38. minuty radomianie grali z przewagą jednego zawodnika po tym jak czerwoną kartkę otrzymał kapitan katowiczan Tomasz Wróbel.
W najbliższą środę o godz. 18 Radomiak Radom podejmie Błękitnych Stargard. Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
(Domański 9' - Kucharski 14') Rozwój: Golik - Mielnik, Domański, Jaroszek, Kowalski, Marszalik, Kapias, Wrzesień (84' Żak), Wróbel, Szatan (64' Kaszok), Duda (75' Tabiś) Radomiak: Szady - Kucharski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Agu (19' Stąporski), Kościelny, Kwiek, Filipowicz (62' Puton W.), Brągiel, Stanisławski (33' Śliwiński)