Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Sześć bramek i zwycięstwo

sobota, 20 sierpnia 2016 21:45 / Autor:

Broń Radom pokonała dziś 4:2 Mszczonowiankę Mszczonów. To dotychczasowy lider tabeli.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem i utratą przez Broń jednego piłkarza. Cezary Zieliński zszedł z boiska, ukarany czerwoną kartką po faulu. Jakby tego było mało w drugiej połowie do Zielińskiego dołączył Arkadiusz Oziewicz. Broniarze pokazali jednak charakter i nie dawali pola gościom. Ostatecznie i Paweł Czarnecki z Mszczonowa ujrzał czerwoną kartkę. Trzy karne skutecznie wykonane przez radomian załatwiły wynik meczu 4:2. BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 4:2 (2:2)
Bramki: Nowosielski (20. - karny, 62. - karny), Wicik (27.), Sala (82. - karny) - Paweł Jakóbiak (29.), Gregorowicz (45.)

Broń: Młodziński - Pietralski (68. Jakubczyk), Sala, Zieliński, Dobosz, Wicik (88. Nogaj), Sałek, Oziewicz, Bojek (68. Leśniewski), Czarnecki, Nowosielski (64. Więcek).
Mszczonowianka: M.Czarnecki - Ziemnicki, Pastewka, Łojszczyk, P.Czarnecki, Pociech (84. Głębocki), Przemysław Jakóbiak, Ciesielski, Cudny (84. Marciniak), Gregorowicz, Paweł Jakóbiak.

źródło: RadomSport.pl