Patron dnia: św. Marek, Ewangelista
Dziś jest: Czwartek, 25 kwietnia 2024

Czarni przegrali z Ukrainą

piątek, 02 września 2016 17:54 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Czarni Radom rozegrali pierwszy mecz na turnieju towarzyskim we Lwowie. „Wojskowi” przegrali z reprezentacją Ukrainy.

Pierwszego seta wygrali radomianie, choć lepiej rozpoczęli Ukraińcy. Czarni szybko odrobili czteropunktową stratę. Seta zakończyli asem serwisowym. Trzy kolejne odsłony padły łupem gospodarzy. Ukraińcy kontrolowali grę i wygrali mecz 3:1.

W sobotę (3 września) Czarni rozegrają kolejny mecz turniejowy. „Wojskowi” do Lwowa pojechali w zaledwie 10-osobowym składzie. W kadrze brakuje Jakuba Ziobrowskiego i Tomasza Fornala, którzy przebywają z kadrą na mistrzostwach Europy juniorów, a także odpoczywającego po igrzyskach w Rio Davida Smitha.

Reprezentacja Ukrainy - Cerrad Czarni Radom 3:1 (21:25, 25:21, 25:15, 25:22).

Cerrad Czarni Radom: Kędzierski, Wiese, Ostrowski, Bołądź, Żaliński, Zwiech, Watten (libero) oraz Gonciarz, Urbanowicz, Filipowicz (libero)