Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Radomka znowu przegrywa...

sobota, 15 października 2016 21:13 / Autor: Michał Kaczor

Siatkarki Radomki Radom odniosły drugą ligową porażkę. Tym razem uległy AZS UMCS Lublin 0:3.

Przed rozpoczęciem rozgrywek trenerzy i prezesi Radomki mówili, że ten sezon będzie rozpoznawczy. Niestety, wyniki to potwierdzają. Po przegranym meczu 0:3 z Grupą Azoty PWSZ Tarnów radomskie siatkarki liczyły na lepszy wynik. AZS UMCS Lublin jednak nie dał im szans.

W pierwszym secie zawodniczki z Lublina pewnie wygrały 25:13. W drugiej odsłonie mecz był bardziej wyrównany. Radomka zdołała zapisać na swoim koncie 20 punktów i wydawało się, że być może w trzecim secie siatkarki powalczą o zwycięstwo. Tak się jednak nie stało. Trzeci set znowu zdecydowanie dla bardziej doświadczonych rywalek z Lublina.

E.LECLERC RADOMKA RADOM - AZS UMCS LUBLIN 0:3 (13:25, 20:25, 17:25)