Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

SPORT

Czarni w drużynie Szlachetnej Paczki

wtorek, 29 listopada 2016 12:58 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Siatkarze Cerrad Czarni Radom wspierają Szlachetną Paczkę. "Wojskowi" wraz z kibicami i wolontariuszami jak co roku włączyli się w akcję.

Akcja będzie przeprowadzona w czasie dwóch najbliższych meczów w hali MOSiR, czyli z ONICO AZS Politechniką (29 listopada) i Jastrzębskim Węglem (2 grudnia). - To jest niezwykłe, że w ten sposób wspólnie możemy wspomóc najbardziej potrzebujących. Sprawić aby święta w jednym z radomskich domów były bardziej radosne niż zwykle - podkreśla Wojciech Żaliński. Kapitan zachęca do aktywnego przyłączenia się do akcji. - Nie może być inaczej. Przecież gramy w jednej drużynie. Szlachetna Paczka to projekt, który ma na celu niesienie mądrej pomocy.

W tym roku pod skrzydła siatkarzy i kibiców trafi jedna z rodzin z Glinic. Wolontariusze i kibice będą w czasie dwóch najbliższych meczów zbierać pieniądze do puszek. - Liczymy na Państwa hojność. Wrzućcie choćby symboliczną kwotę do puszki. Każdy może dołączyć do drużyny i sprawić, aby na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech - apeluje Bartłomiej Bołądź.

Finał akcji zaplanowano w weekend 10-11 grudnia. W Radomiu magazyn paczek znajduje się w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Wernera.

Zapraszamy do nas: