Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

Wyrównujący karny Radomiaka

piątek, 24 marca 2017 20:41 / Autor: Weronika Chochoł

Remisem 1:1 zakończył się mecz 23. kolejki II ligi Radomiak Radom - Olimpia Zambrów. Remis w 90. minucie strzałem z rzutu karnego uratował Leandro.

Goście prowadzenie objęli już w dziewiętnastej minucie spotkania. Bramkę dla Olimpii Zambrów zdobył Dawid Piasecki.

Gra Radomiaka opierała się na wielu wrzutkach w pole karne gości. Były one albo zbyt krótkie, albo zyt przeciągnięte i w konsekwencji nie zmieniały wyniku meczu. Dopiero w ostatniej minucie czasu podstawowego karnego pewnie wykorzystał Leândro. Był to pierwszy gol dla Radomiaka w tym roku.

W doliczonym czasie gry Radomiak starał się o kolejnego gola, jednak czas nie był sprzymierzeńcem "Zielonych".

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz w sobotę, 1 kwietnia o godz. 17:00 w Kołobrzegu.

Radomiak: Szady - Tarnowski (46' Cupriak), Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Stąporski (69' Stanisławski), Kościelny, Bemba, Filipowicz (61' Wojczuk), Colina, Leandro

Olimpia: Czapliński - Byszewski, Cyfert, Kuczałek, Kołodziejski, Bach (75' Zieliński), Osoliński (59' Grzybowski), Michałkowski, Kotus (73' Brzeski), Piasecki, Szerszeńżółte

kartki: Stanisławski - Grzybowski, Kołodziejski, Byszewski

czerwone kartki: Grzybowski (za dwie żółte)

sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)