Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Czarni górą nad Łuczniczką

sobota, 25 marca 2017 20:04 / Autor: Weronika Chochoł

Wynikiem 3:1 zakończył się mecz 29 kolejki siatkarskiej PlusLigi, w którym Cerrad Czarni Radom zmierzyli się u siebie z Łuczniczką Bydgoszcz.

Wojskowi zdecydowanie zdominowali spotkanie i po raz pierwszy od czterech meczy zdobyli komplet punktów.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:11 dla Wojskowych. Druga część również należała do gospodarzy, którzy z boiska zeszli z wynikiem 25:18.

Dopiero w trzecim secie kibice obserwowali chwilowy spadek formy u Wojskowych oraz nadzieję na zwycięstwo z drużynie z Bydgoszczy. Czarni na początku trzeciej partii spotkania prowadzili, jednak błędy, które popełniali zmotywowały gości. W tym secie górowali bydgoszczanie, co potwierdza wynik: 23:25.

Czwarty set początkowo był wyrównany, z późniejszą dwupunktową przewagą gości. Błędy popełniane po obu stronach sprawiły, że wynik cały czas wahał się. Przy stanie 17:20 drużynę Czarnych wzmocnił Jakub Ziobrowski, który zdobył dwa z trzech punktów, doprowadzając tym samym do remisu 20:20. Finalnie czwarty set należał do radomian, którzy z boiska zeszli z wynikiem 25:22 i wygranym meczem.

Następny mecz w wykonaniu Cerrad Czarnych Radom już w piątek, 31 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Wtedy to Wojskowi podejmą Indykpol AZS Olsztyn. Początek spotkania o godz. 18:00.