Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

SPORT

Finał Pucharu Polski w Radomiu!

wtorek, 23 maj 2017 17:00 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Radom gospodarzem wielkiego finału. 31 maja na stadionie MOSiR odbędzie się finał Pucharu Polski kobiet. Zmierzą się w nim Medyk Konin i Górnik Łęczna.

W sobotę piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Radom zapewniły sobie awans do Ekstraligi. 31 maja kibice będą mieli przedsmak rywalizacji na najwyższym poziomie. Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza zostanie rozegrany finał Pucharu Polski kobiet.

W finale zagrają Górnik Łęczna i Medyk Konin, czyli dwie zdecydowanie najlepsze drużyny tego sezonu. Medyk ma już zapewnione mistrzostwo, a Górnik Łęczna wicemistrzostwo Ekstraligi. W półfinale Medyk pokonał swoją drużynę rezerw, a Górnik okazał się lepszy od Mitecha Żywiec.

Wstęp na finał Pucharu Polski kobiet jest bezpłatny, ale przed meczem trzeba się zgłosić z numerem PESEL do kasy po bilet zerowy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Do Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wciąż mogą zgłaszać się zorganizowane grupy kibiców. Spośród nich będą losowane nagrody. Pierwsza nagroda to wyjazd na finał Pucharu Polski mężczyzn w maju 2018 na Stadion Narodowy. Druga nagroda to komplet strojów dla drużyny, a trzecia nagroda to komplet piłek.

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze ROZPN lub mailowo na adres .

Finał Górnik Łęczna – Medyk Konin odbędzie się 31 maja o 18:00 na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza 9.