Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Mecz ostatniej szansy

środa, 06 września 2017 07:20 / Autor: Michał Kaczor

Reprezentacja Polski z Michałem Sokołowskim w składzie przegrała z Francją 75:78 w kolejnym meczu EuroBasketu. Dziś mecz ostatniej szansy z Grecją.

Reprezentacja Polski po dwóch kwartach prowadziła 34:26, ale w drugiej połowie roztrwoniła przewagę i ostatecznie przegrała 75:78. 23 minuty na parkiecie spędził Michał Sokołowski z ROSY Radom. Zdobył 8 punktów i zaliczył jedną zbiórkę.

Polska wciąż ma szansę na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Żeby tak się stało musi wygrać dzisiaj z Grecją. Początek meczu o 16:30.

Przypomnijmy, że asystentem selekcjonera reprezentacji Polski jest Wojciech Kamiński, trener ROSY Radom.