Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa
Dziś jest: Czwartek, 28 marca 2024

Radomka pokonała wszystkich!

poniedziałek, 02 października 2017 10:38 / Autor: Michał Kaczor

Siatkarki E. Leclerc Radomki Radom w dobrym stylu awansowały do kolejnej fazy pucharu Polski. W trzech meczach starciły zaledwie jednego seta.

Radomka rozegrała mecze z SMS-em Szczyrk, Jokerem Świecie i Spartą Warszawa. Warto podkreślić, że dwa pierwsze kluby to również ligowi rywale podopiecznych Jacka Skroka.

W piątek Radomka pokonała SMS Szczyrk 3:0. Radomianki nie miały problemów z wygraniem pierwszych dwóch setów, ale w trzecim gra toczyła się na przewagi - 31:29.

W drugim spotkaniu Radomka zmierzyła się z Jokerem Świecie, czyli drużyną, z którą rozegra pierwszy mecz ligowy (7 października). Pierwsze dwa sety podopieczne Jacka Skroka wygrały, ale w trzecim musiały uznać wyższość rywalek. Ostatecznie E. Leclerc Radomka pokonała drużynę ze Świecia 3:1.

Ostatni mecz był formalnością. Radomka pokonała drugoligową Spartę Warszawa 3:0, a rywalki w żadnym secie nie przekroczyły bariery 15 punktów.

Dzięki zwycięstwu w turnieju Radomka awansowała do kolejnej fazy pucharu Polski.

E.LECLERC RADOMKA RADOM – SMS PZPS SZCZYRK 3:0 (25:19, 25:21, 31:29)

E.LECLERC RADOMKA RADOM – JOKER MEKRO ENERGOREMONT ŚWIECIE 3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:21)

E.LECLERC RADOMKA RADOM – ESPES SPARTA WARSZAWA 3:0 (25:12, 25:13, 25:14)