Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

Punkt Radomki Radom

sobota, 14 października 2017 20:50 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Nie wyszła inauguracja przed własną publicznością Radomki Radom. Siatkarki trenowane przez Jacka Skroka musiały uznać wyższość drużyny R7 Solna Wieliczka, przegrywając spotkanie 2:3.

Wygrana radomianek do 13 w pierwszym secie, musiała uśpić ich czujność, bo w drugiej odsłonie przegrały do 15. Ponadto kontuzji doznała Gabriela Borawska. Trzeci set padł łupem przyjezdnych, ale po walce do 24. Walka punkt za punkt przyczyniła się do zwycięstwa w 4 secie. Sił zabrakło w tie-breaku. Ostatecznie Radomka przegrała 2:3.

E.LECLERC RADOMKA RADOM - R7 SOLNA WIELICZKA 2:3 (25:13, 15:25, 24:26, 25:22, 12:15)

Radomka: Przepiórka, Kubacka, Borawska, Szczepańska, Gądek, Ponikowska, Samul (libero) oraz Biała