Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Broń blisko awansu!

sobota, 23 czerwca 2018 18:55 / Autor: Michał Kaczor

Broń Radom pokonała Mazovię Mińsk Mazowiecki 2:0 w pierwszym meczu barażowym o awans do 3. ligi. Rewanż w środę w Radomiu.

W barażu o awans zmierzyli się mistrzowie grup północnej i południowej mazowieckiej. Obie drużyny zapewnili sobie pierwsze miejsca po dobrze rozegranej rundzie wiosennej.

Broń od początku atakowała i już w 9. minucie otworzyła wynik. Bramkarz co prawda obronił strzał Putina, ale był bezradny wobec dobitki Kamila Czarneckiego. 10 minut później było już 2:0. Piłkę do siatki ponownie skierował Czarnecki. Broń nie zwalniała tempa i stwarzała kolejne sytuacje do zdobycia gola, ale do przerwy wynik pozostał bez zmian.

W drugiej połowie Broń nadal atakowała. Stuprocentowe sytuacje mieli m.in. Czarnecki, Imiela i Leśniewski, jednak brakowało skuteczności. Wynik nie zmienił się. Broń Radom wygrała z Mazovią 2:0 i jest w korzystnej sytuacji przed rewanżem. Ten 27 czerwca o 17:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Broń Radom 0:2 (0:2)

Gole: ‘9, ’19 - Czarnecki