KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk

Czarna seria Radomiaka trwa

niedziela, 30 września 2018 17:25 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka nie zdołali przerwać złej serii na wyjazdach. Tym razem lepsza okazała się Elana Toruń.

Radomiak przystępował do tego meczu z jednym celem - przerwania złej passy meczów wyjazdowych. "Zieloni" tracili punkty w czterech wyjazdach z rzędu. Przełamania jednak nie było - Radomiak przegrał 1:2 z Elaną Toruń.

Wynik otworzył w 59. minucie Urbański, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Radomiak odpowiedział w 75. minucie po strzale z 11 metrów Leandro. Radość "Zielonych" nie trwała jednak długo. Już dwie minuty później na 2:1 strzelił Kościelniak.

Tym samym Radomiak zanotował piąty mecz wyjazdowy z rzędu bez zwycięstwa. W najbliższą sobotę "Zieloni" zagrają z Widzewem Łódź.

ELANA TORUŃ - RADOMIAK RADOM 2:1 (0:0)

Gole: Urbański (59.), Kościelniak (77.) - Leandro (75. - k.)