Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Krzysztof, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Mirzec, Gadka
Dziś jest: Niedziela, 25 lipca 2021

SPORT

Trener Skrok zmierzy się z byłym klubem

środa, 28 listopada 2018 08:55 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Siatkarki E. Leclerc Radomki Radom zagrają dziś z Developresem SkyRes Rzeszów. Trener Jacek Skrok zmierzy się ze swoim byłym klubem, z którego został zwolniony.

Jacek Skrok pożegnał się z funkcją trenera Developresu Rzeszów w styczniu 2017 roku, kiedy przebywał na zwolnieniu po tym, jak oddał nerkę synowi. Sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

- Nie myślę w tych kategoriach. Zresztą, przy tym zespole mam kilku kolegów, z którymi jestem w kontakcie i do tego podchodzę bez innych emocji, niż związane z tym meczem - powiedział trener na konferencji przedmeczowej.

E. Leclerc Radomka ma za sobą serię 4 porażek z rzędu. Po dobrym początku sezonu (zwycięstwo z #VolleyWrocław 3:2) podopieczne Jacka Skroka przegrały kolejno z KSZO Ostrowiec, Chemikiem Police, ŁKS-em Łódź i Legionovią Legionowo. Dziś zmierzą się z Developresem Rzeszów.

- Kolejny mecz, który chcemy wygrać albo przynajmniej zdobyć punkt. Myślę, że to, czy tak się stanie zależy od kilku rzeczy. Po pierwsze od tego, jak będziemy grać zagrywką, po drugie jak będziemy realizować nasze założenia taktyczne, a po trzecie, czy unikniemy błędów własnych i będziemy grać odważnie od początku do końca każdego seta - mówi trener Jacek Skrok.

 

Developres po 5 kolejkach zajmuje 5. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, ale gra w kratkę. Podopieczne Lorenzo Micelliego wygrały z KSZO, przegrały z Grotem Budowlanymi Łódź, następnie pokonali Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, odniosły porażkę z Chemikiem Police, by w 5. kolejce wygrać z ŁKS-em Łódź 3:2.

Początek meczu E. Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów dziś o 18:00 w hali MOSiR w Radomiu.