Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica

Radomka nie dała rady

środa, 28 listopada 2018 21:14 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

E.Leclerc Radomka Radom przegrała dziś 1:3 z Developres SkyRes Rzeszów.

Spotkanie rozpoczyło się pomyślnie dla radomianek. Pierwszy set był dość wyrównany, ale ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na stronę gospodarzy. Siatkarki z Rzeszowa nie zdeprymowały się, ale po przerwie znacznie poprawiły skuteczność. Szczególnie w drugim i czwartym secie zdystansowały rywalki. Radomianki przypomniały o sobie jedynie w trzecim secie, choć nie zdołały go wygrać.

Radomka Radom zdobyła jak na razie 3 punkty w 6 meczach Siatkarskiej Ligi Kobiet. 1 grudnia siatarki z Radomia jadą do Piły, gdzie zmierzą się z zespołem Enea PTPS.

E.Leclerc Radomka Radom 1:3 Developres SkyRes Rzeszów (30:28; 14:25; 21:25; 14:25)

E.Leclerc Radomka Radom: Grabka, Bałucka, Bączyńska, Szczepańska-Pogoda, Biała, Ponikowska, Drabek (L) oraz Samul (L), Kapturska, Borawska, Alishanova, Molenda.

Developres SkyRes Rzeszów: Barakova, Blagojević, Hawryła, Zaroślińska-Król, Mlejnkova, Witkowska, Sawicka (L) oraz Rabka, Hatala, Żabińska, Tokarska.