Jan Pasterski

Dobre złego początki. Porażka Czarnych

niedziela, 09 grudnia 2018 16:53 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Czarni Radom przegrali 1:3 z PGE Skrą Bełchatów. To trzecia porażka w tym sezonie.

W pierwszym secie Czarni sprawili nie lada niespodziankę i błyskawicznie poradzili sobie z rywalem. "Wojskowi" wygrali 25:16, co zwiastowało emocje w kolejnych odsłonach.

Przełomowy okazał się drugi set. Czarni mogli go wygrać, jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowali siatkarze Skry i to oni okazali się lepsi 25:23. Od tego momentu zaczęły się problemy radomian. Skra rozkręcała się z każdą piłką, a "Wojskowi" nie radzili sobie z potężnymi zagrywkami - szczególnie Jakuba Kochanowskiego. W trzecim secie Skra wygrała 25:21, a w czwartym dokończyła dzieło - 25:19 i 3:1 w całym meczu.

Czarni będą mieli szansę na rehabilitację już w najbliższą środę. Do Radomia przyjedzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (16:25; 25:23; 25:21; 25:19)