Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

SPORT

Czarni zmierzą się z ONICO

czwartek, 31 stycznia 2019 14:19 / Autor: Monika Nowakowska
foto: MN/Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

Drużyna Cerrad Czarnych Radom przygotowuje się do kolejnego starcia. Pojedynek z ONICO Warszawa w rozgrywkach 17. kolejki PlusLigi już w najbliższą sobotę.

"Wojskowi" zajmują obecnie 4. miejsce w PlusLidze. Ich rywal - Onico Warszawa - jest wiceliderem w ekstraklasie siatkarskiej.

- Ewentualne zwycięstwo za 3 punkty, daje nam możliwość nawet przeskoczenia ONICO, a są na 2. miejscu w lidze, więc gramy na bardzo trudnym terenie, z wiceliderem, z drużyną, która pozyskała ostatnio dwóch bardzo dobrych zawodników - mówi trener Robert Prygiel:

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.30 w hali na warszawskim Torwarze.

W lutym drużyna Roberta Prygla rozegra pięć spotkań: dwa mecze domowe oraz trzy wyjazdowe. 2 lutego Cerrad Czarni Radom zmierzą się na wyjeździe z wiceliderem tabeli - ONICO Warszawa. Pięć dni później (7 lutego) Wojskowi przed własną publicznością zmierzą się ponownie z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. 11 lutego z kolei w hali MOSiR-u przy ul. Narutowicza stawi się Chemik Bydgoszcz. W ramach 20.kolejki Cerrad Czarni Radom udadzą się do Katowic, gdzie zmierzą się z miejscowym GKS-em. 21.kolejkę podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia będą pauzować. W tej serii gier radomianie mieli zmierzyć się ze Stocznią. Na zakończenie lutowych pojedynków, Cerrad Czarni Radom udadzą się na teren MKS-u Będzin. Mecz zaplanowany został na 23 lutego.

 

Zapraszamy do nas: