Patron dnia: św. Ryszard Pampuri, zakonnik

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 238.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 232.

Wiktoria mistrzynią Polski

poniedziałek, 11 marca 2019 14:51 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Udanie zaprezentowała się Wiktoria Czyżewska podczas Mistrzostw Polski Kadetów w Kickboxingu w formule kick-light. Konecczanka w swojej kategorii zdobyła złoty medal.

Mistrzostwa odbyły się w miniony weekend w Mysiadle koło Warszawy. Tam zawodniczka Brawler Fight Club Końskie w kategorii - 55 kg zdobyła mistrzowski tytuł i złoty medal. Wiktoria wygrała cztery walki. Dwie pierwsze przed czasem, kolejne dwie na punkty 3-0. W finale podopieczna tenera Marcina Kija pokonała pewnie ubiegłoroczną wicemistrzynię świata w kickboxingu K-1. Efektowne wygrane docenił skład sędziowski i dodatkowo przyznał Wiktorii tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw. Dla Wiktorii był to debiut w zawodach kickbokserskich. Wcześniej odnosiła sukcesy głownie w karate ora MMA.